גמר גביע המדינה לבנות

 

שעה

קבוצות
סבב
תאריך
מגרש
תוצאה

12:30

א.ס.א ת"א – בנות סכנין

הפועל בנות קטמון י-ם – הפועל ע. פ"ת

גמר גביע המדינה

28.3.2013

אצטדיון
רמת גן
 
 

גמר גביע המדינה לילדים ג ע"ש יעקב גרונדמן  

.

שעה

קבוצות
סבב
תאריך
מגרש
תוצאה

12:30

מכבי תל אביב לייבו  
.
הפועל ראשון לציון

גמר גביע המדינה

28.3.2013

אצטדיון
רמת גן
 
 
 

גמר גביע המדינה לטרום א 

 

שעה

קבוצות
סבב
תאריך
מגרש
תוצאה

15:00

הפועל ראשון לציון אברמלה

מכבי תל אביב צפון

גמר גביע המדינה

28.3.2013

אצטדיון
רמת גן
 
 

גמר גביע המדינה לטרום ב     

 

שעה

קבוצות
סבב
תאריך
מגרש
תוצאה

15:00

מכבי עירוני פתח תקווה

מכבי תל אביב

גמר גביע המדינה

28.3.2013

אצטדיון
רמת גן
 
 

גביע ילדים טרום א' 

 
קבוצה ביתית
 
קבוצה אורחת
 
סבב
 
תאריך
 
מגרש
 
תוצאה
 
מכבי ת"א ב
מכבי הרצליה
שמינית
09/02/2013
קריית שלום
2-19
מכבי עמק חפר
מכבי ת"א צפון
שמינית
09/02/2013
גבעת חיים
7-4
מכבי חיפה גולדשנפלד
הפועל נצרת עילית
שמינית
09/02/2013
נהלל
4-19
הפועל ניר רמה"ש
הפועל ראשל"צ אברמלה
שמינית
09/02/2013
רמת השרון
7-3
הפועל רעננה אור
מ.ס.ע אשדוד
שמינית
09/02/2013
רעננה
6-4
הפועל ת"א עופרי
מכבי יהוד
שמינית
09/02/2013
וולפסון
4-8
הפועל הוד השרון
בני יהודה ת"א
שמינית
09/02/2013
הוד השרון
2-8
מכבי שוהם
מכבי נתניה
שמינית
09/02/2013
שוהם
5-7
מכבי חיפה גולדשנפלד
הפועל ת"א עופרי
רבע
09/03/2013
נהלל
-
מכפי ת"א צפון
מכבי שוהם
רבע
09/03/2013
מכביה
-
הפועל ראשל"צ אברמלה
מכבי ת"א ב
רבע
09/03/2013
ראשל"צ
-
מ.ס.ע אשדוד
הפועל הוד השרון
רבע
09/03/2013
אשדוד ב 2
-

 

'גביע ילדים טרום ב 

 
קבוצה ביתית
 
קבוצה אורחת
 
סבב
 
תאריך
 
מגרש
 
תוצאה
 
מכבי ע. פ"ת כוכבה
הפועל ניר רמה"ש
3
12/01/2013
פ"ת
1-16
מכבי ת"א אהרון
מכבי ת"א
3
12/01/2013
ת"א
3-2
הפועל רעננה ניצן
בית"ר חיפה
3
12/01/2013
רעננה
5-3
בני יהודה ת"א
מ.ס כדורגל נשר
3
12/01/2013
שכ' התקווה
0-10
מכבי שוהם
הפועל ראשל"צ
3
12/01/2013
שוהם
7-2
מכבי עמק חפר
מכבי חיפה חיים
3
12/01/2013
גבעת חיים
7-0
ע. מודיעין
מ.ס.ע אשדוד
3
12/01/2013
מודיעין
8-3
הפועל מטה אשר
מכבי יהוד
3
12/01/2013
עין המפרץ
3-5
מכבי ת"א
הפועל ראשל"צ
שמינית
09/02/2013
קריית שלום
1-10
מ.ס.ע אשדוד
בית"ר חיפה
שמינית
09/02/2013
אשדוד
0-11
בני יהודה ת"א
הפועל מטה אשר
שמינית
09/02/2013
שכ' התקווה
2-23
מכבי חיפה חיים
מכבי ע. פ"ת כוכבה
שמינית
09/02/2013
קצף סינטטי
9-1
מכבי ת"א
מ.ס.ע אשדוד
רבע
09/03/2013
קריית שלום
-
מכבי ע. פ"ת כוכבה
בני יהודה ת"א
רבע
09/03/2013
פ"ת
-

 

גביע ילדים ג' ע"ש יעקוב גרונדמן ז"ל

 
קבוצה ביתית
 
קבוצה אורחת
 
סבב
 
תאריך
 
מגרש
 
תוצאה
 
מכבי חיפה עודד
מכבי הרצליה
שמינית
09/02/2013
קצף סינטטי
1-8
מכבי חיפה גולשנפלד
מ.ס כדורגל נשר
שמינית
09/02/2013
נהלל
2-8
מכבי ת"א לייבו
מכבי נתניה
שמינית
09/02/2013
ת"א
4-6
הפועל ראשל"צ
הפועל יוקנעם ארז
שמינית
09/02/2013
ראשל"צ
1-20
הפועל ת"א אריה
הפועל ניר רמה"ש
שמינית
09/02/2013
וולפסון
7-5
ס. נס ציונה
מ.ס ע אשדוד
שמינית
09/02/2013
נס ציונה
9-1
מכבי ע. פ"ת
הפועל רעננה
שמינית
09/02/2013
פ"ת
5-1
הפועל חדרה
ע. מודיעען
שמינית
09/02/2013
חדרה
5-1
מכבי חיפה עודד
הפועל רעננה
רבע
09/03/2013
קצף סינטטי
-
מכבי חיפה גולדשנפלד
מ.ס ע אשדוד
רבע
09/03/2013
נהלל
-
הפועל ניר רמה"ש
מכבי ת"א לייבו
רבע
09/03/2013
רמת השרון
-
הפועל ראשל"צ
ע. מודיעין
רבע
09/03/2013
ראשל"צ
-